fbpx Wypożyczalnia samochodów i autolawet – Forcar | Trójmiasto
  • banner

Forcar: wypożyczalnia samochodów osobowych i dostawczych

Wypożyczalnia samochodów Forcar rozpoczęła swoją działalność w 2013 roku.  Główną dziedziną naszej działalności jest wynajem aut osobowych oraz dostawczych. Oprócz tego wynajmujemy również autolawety samochodowe oraz przyczepy.

Dla nas najważniejsze jest zadowolenie oraz bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego dbamy o bardzo dobry stan naszych pojazdów. Posiadana przez nas flota składa się wyłącznie z nowoczesnych, w pełni wyposażonych samochodów osobowych oraz dostawczych, które systematycznie poddawane są kontroli technicznej.

Oferujemy również usługi z zakresu całodobowej pomocy drogowej. Jeśli miałeś stłuczkę albo Twoje auto uległo awarii, zadzwoń po nas! Sprawnie reagujemy na każde zgłoszenie. Jeżeli Twój pojazd nie będzie nadawał się do dalszego uczestnictwa w ruchu, nasi pracownicy odholują go do najbliższego warsztatu samochodowego. W razie potrzeby zapewniamy auto zastępcze. W przypadku, kiedy usterka będzie drobna – usuniemy ją na miejscu.

Udzielamy także pomocy w zakresie sprowadzania aut z zagranicy.

Forcar to profesjonalna firma wykonująca wszystkie zlecone prace rzetelnie i solidnie. Dzięki wysokiej jakości naszych usług, zyskaliśmy bardzo duże, stale poszerzające się grono Klientów.

Zachęcamy do współpracy z wypożyczalnią autolawet i aut Forcar z Pruszcza Gdańskiego! Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm z całego Trójmiasta oraz okolicznych miejscowości, w tym m.in. Tczewa.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania odnośnie naszej oferty, zapraszamy do kontaktu.

 

SONY DSC